Digitális tananyagfejlesztő „TANLET tréningünk” is lezárult

Lezárult az „Úton a blended rendszerű oktatás felé, online -offline jó gyakorlatok (2021-2-HU01-KA210-SCH-000051342)” című projekt keretében megvalósított Tanlet képzés, melynek célja a pedagógusok digitális kompetenciájának fejlesztése, valamint a Tanlet oktatási segédeszköz és Smart módszertan alkalmazásának elsajátítása.
A 2022. szeptembertől 2023. februárig tartó közös munka során 12 szakember fejlesztett tananyagot és tesztelte azt a tanítványaival. Ennek eredményeként különböző oktatási célok megvalósítása érdekében, sokféle témában születtek kreatív és színes oktatási tartalmak, többek közt matematika, fizika, angol, német, a farsangi ünnepkör, rajz és vizuális kommunikáció területén.
A folyamat során a részt vevő pedagógusok online alkalmazható oktatási eszközkészlete jelentős mértékben fejlődött, számos technikai ismeretet sajátítottak el, ami az online oktatás kihívásaira produktív válasz megfogalmazását teszi lehetővé.

Tanlet Digitális tréning: tananyagok képernyőfotói. Együttműködő partnerek: Áprily Lajos Főgimnázium, Brassó és Interregio Forum 2022-2023 Az Európai Unió támogatásával.

Cimkék: